COVID-сертифікат: стало відомо, коли його можна буде роздрукувати прямо з “Дії”

COVID-сертифікат: стало відомо, коли його можна буде роздрукувати прямо з “Дії”
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував запуск в додатку “Дія” послуги, яка дозволить згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат.

Loading...

Відповідну заяву він зробив в ефірі “Ранок з Україною”.

Міністр зазначив, що команда розробників вже завершує роботу над функцією, і всі бажаючі зможуть скористатися нею в кінці вересня. Таким чином, отримати цифровий COVID-сертифікат зможуть також ті українці, у яких немає ID-карти або закордонного біометричного паспорта або які не мають Дії.

Також це стане альтернативою для тих користувачів, які досі скаржаться на технічні труднощі з отриманням сертифікату в “Дії”.

Він також додав, що в кінці вересня на порталі можна буде згенерувати тільки сертифікат про вакцинацію після отримання двох доз. Згодом на сайті також з’явиться і COVID-сертифікат про отримання негативного ПЛР-тесту. Також міністерство працює над розробкою сертифіката вакцинації про часткову вакцинацію.

Всесвітня організація охорони здоров’я призупинила процес схвалення російської вакцини “Спутник V”. Причина: порушення при виробництві.

Всесвітня організація охорони здоров’я висловилася про вимогу паспорта вакцинації проти коронавірусу при подорожах. Організація поки не підтримує таку ініціативу урядів країн.

Джерело: Народна Правда