Клімкін заявив, що Україна потрапила в геополітичну м’ясорубку через “Північний потік-2”

Клімкін заявив, що Україна потрапила в геополітичну м’ясорубку через “Північний потік-2″
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Україна потрапила в “геополітичну м’ясорубку” з ” Північним потоком-2 “. З цієї причини, він вважає, що Києву варто домовлятися зі США і Євросоюзом, щоб потрапити в особливу категорію.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “1+1”.

“Ми потрапили в геополітичну м’ясорубку. Байден прийняв рішення щодо “Північного потоку-2″ не як подачку Німеччини, вона там взагалі ні до чого. Це була тестова кулька для Росії в контексті Китаю”, – сказав Клімкін про економічні інтереси США.

Також він зазначив, що американський лідер Джо Байден доручив працювати над тим, щоб не залишити Україну в складній енергетичній ситуації. Йдеться про збереження транзиту газу, що є “червоною лінією”.

“Тому нам треба домовлятися зі США і Єврокомісією, щоб нас внесли в особливу категорію в разі енергетичної небезпеки та тих, кому допомагатимуть. І домовитися, як саме будуть допомагати”, – підкреслив Клімкін.

Нагадаємо, 10 вересня глава «Газпрому» Олексій Міллер заявив про повне завершення будівництва газопроводу «Північний потік-2». А Bloomberg повідомляв, що «Газпром» планує почати поставки газу до Німеччини по першій нитці «Північного потоку-2» вже з 1 жовтня.

Як ми вже розповідали раніше, президент США Джо Байден особисто гарантує введення санкцій проти Росії, якщо «Північний потік-2» створить небезпечну ситуацію для України.

Джерело: Народна Правда