“Людина-павук”: український скелелаз виграв чемпіонат світу

”Людина-павук”: український скелелаз виграв чемпіонат світу
Автор Романова Марі в Новини/Спорт

Українець Данило Болдирєв став чемпіоном світу з лазіння на швидкість. Змагання проходили в Москві.

Як повідомляється на офіційному сайті Міжнародної федерації спортивного скелелазіння (IFSC), наш співвітчизник показав результат 5,80 секунди в кваліфікації, а потім поліпшив його в фіналі – 5,73 секунди. Це дозволило Болдирєву обійти іспанця Еріка Ною Кардона (5,95) і завоювати перше місце.

Loading...

Відзначимо, Болдирєв народився в Донецьку і з дитинства займався різними видами спорту (гімнастика, плавання, боротьба, футбол, легка атлетика), в результаті вибравши скелелазіння. Перші успіхи прийшли до нього в 2011 році, коли українець посів друге і третє місця на чемпіонаті світу серед юніорів.

Українська паралімпійська збірна завершила виступ на Паралімпіаді-2020. Українські спортсмени завоювали майже сотню медалей.

Джерело: Народна Правда