“Стелла була на межі”: фіналіст МастерШеф розповів про стан Клименко перед смертю

”Стелла була на межі”: фіналіст МастерШеф розповів про стан Клименко перед смертю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Фіналіст першого сезону “МастерШеф. Професіонали” та відомий шеф-кухар Алік Мкртчян прокоментував раптову смерть учасниці третього сезону кулінарного шоу Стелли Клименко.

У коментарі Обозревателю він підкреслив, що Клименко перехворіла на COVID-19 в середині літа. За його словами, хворобу вона перенесла нормально, без таких ускладнень, від яких могла б померти.

“Це не коронавірус сто відсотків. Вона захворіла ще в липні – на початку серпня. Нормально перенесла хворобу, не до такої міри, щоб у неї через стільки часу зупинилося серце, немає”, – каже Алік.

Він також додав, що Клименко поїхала у відпустку, оскільки дуже потребувала відпочинку. Стелла була “на межі” через складну і нервову роботу. Мкртчян зазначив, що дівчина завжди була дуже активною і постійно була в стресі:

“У нас ненормований робочий графік. Кухарі працюють завжди з “гарячими” процесами, полум’ям, плитою і так далі. Тим більше, вона досить тендітна дівчина”.

Крім того, фіналіст кулінарного проекту розповів, що зйомки в шоу “МастерШеф. Професіонали” теж були непростими. За його словами, деякі учасники не витримували напружений графік.

“Так, це завжди дуже стресово. У нас не витримували люди. Вона теж раніше покинула проект, тому що захворіла”, – заявив він.

Алік також розповів, якою йому запам’яталася Стелла. За його словами, вона була прекрасною людиною:

“Вона дуже життєрадісна, дуже відкрита, дуже чесна, чуйна. Завжди була готова прийти на допомогу, була щедра на знання, ділилася своїм досвідом”.

Напередодні з’явилися подробиці трагедії, яка розігралася в Сумській області, де Сергій Білий вбив свого маленького сина. За його словами, таким чином він помстився малюкові.

Під Дніпром підліток надихався газом з балона, який з друзями купив в супермаркеті, і помер за лічені хвилини. Медики, які прибули на місце інциденту, вже не змогли врятувати 15-річного студента, і тільки констатували смерть. «Експеримент» з газом затіяли заради відео в TikTok.

Джерело: Народна Правда