Вибори до Держдуми на Донбасі і в Криму: Жданов заявив, як Україна може покарати Росію

Вибори до Держдуми на Донбасі і в Криму: Жданов заявив, як Україна може покарати Росію
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна може звинуватити Росію в порушенні Мінських угод через участь у виборах до Держдуми РФ жителів окупованих територій Донбасу з російськими паспортами.

Loading...

Про це заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” військовий експерт Олег Жданов.

“У нас є шанс звинуватити Російську Федерацію в зриві мінських домовленостей, тому що там не передбачено присутність російських дипломатичних структур для того, щоб була можливість організувати вибори нібито для громадян Російської Федерації. Це по мінським домовленостями визнано зоною конфлікту, правда, не визнано, якого . І там прописано, що на всій території присутні іноземні війська. тобто там проводити будь-які політичні заходи просто немає можливості “, – пояснив військовий експерт.

Як повідомлялося раніше, в Росії стартували вибори в Державну думу і вже є порушення – виборчі дільниці відкрилися в Криму, а людей з окупованих районів Донбасу везуть голосувати в Ростовську область.

Напередодні Європейський парламент рекомендував не визнавати парламентські вибори в Росії , якщо вони пройдуть з порушеннями. При цьому Росію європейські депутати назвали найбільшим викликом для європейської безпеки і закликали підтримати Україну. В Європарламенті дали зрозуміти, що ЄС поділяє російський народ і режим Путіна. Російську владу назвали «застійною авторитарною клептократією на чолі з довічним президентом в оточенні олігархів».

МЗС Франції повідомив, що країна не визнає законність організації, проведення голосування на виборах до Держдуми РФ на території Криму , оскільки ці території незаконно окуповані Росією.

Джерело: Народна Правда
загрузка...