Вибори в Росії: Гудков заявив про високий ризик конфлікту на Донбасі

Вибори в Росії: Гудков заявив про високий ризик конфлікту на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Після виборів до Держдуми збережеться високий ризик конфлікту для України – ця загроза існуватиме до тих пір, поки путінська адміністрація буде “рулити” Росією.

Про це в інтерв’ю “Апострофу” розповів російський опозиційний політик Дмитро Гудков.

Loading...

На його думку, зберігається високий ризик експансії і збройного конфлікту на Донбасі:

“Я не кажу, що після виборів в Думу може початися війна. Я говорю про те, що зберігається високий ризик експансії і збройного конфлікту. Я вважаю, що до кінця року жодних бойових дій не буде, хоча можливі різні провокації. Але Путін розуміє тільки силу, а тому загроза розширення конфлікту існуватиме до тих пір, поки путінська адміністрація буде рулити країною і не отримає належної відсічі або з боку України, або світової спільноти”.

Як повідомлялося раніше, в Росії стартували вибори в Державну думу і вже є порушення – виборчі дільниці відкрилися в Криму, а людей з окупованих районів Донбасу везуть голосувати в Ростовську область.

Ввоенной експерт Олег Жданов вважає, що Україна може звинуватити Росію в порушенні Мінських угод через участь у виборах до Держдуми РФ жителів окупованих територій Донбасу з російськими паспортами.

Напередодні Європейський парламент рекомендував не визнавати парламентські вибори в Росії , якщо вони пройдуть з порушеннями. При цьому Росію європейські депутати назвали найбільшим викликом для європейської безпеки і закликали підтримати Україну. В Європарламенті дали зрозуміти, що ЄС поділяє російський народ і режим Путіна. Російську владу назвали «застійною авторитарною клептократією на чолі з довічним президентом в оточенні олігархів».

МЗС Франції повідомив, що країна не визнає законність організації, проведення голосування на виборах до Держдуми РФ на території Криму , оскільки ці території незаконно окуповані Росією.

Джерело: Народна Правда