Кращі інновації в лікуванні зубів: на що звернути увагу

Кращі інновації в лікуванні зубів: на що звернути увагу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Які інновації в стоматології найбільш ефективні

Багато людей з самого дитинства бояться відвідувати кабінет стоматолога. Однак ці візити неминучі. Особливо з урахуванням, що хвороби зубів роблять сильний вплив на організм. Сучасна медицина пішла далеко вперед і сьогодні все не так, як було раніше. І вже є передумови до того, що розвиток стоматологічних технологій і способів лікування продовжиться. А поки пропонуємо останні інновації в лікуванні зубів.

Розумні гаджети

Іригатор для ротової порожнини – це спеціальний пристрій для гігієни рота будинку. За допомогою пульсуючого водного струменя можна видалити наліт, а також дрібні частинки їжі в важкодоступних місцях. У той же час здійснюється масаж ясен. Завдяки цьому методу, очищається не тільки поверхню зубів, але також мову і слизова. В якості рідини для очищення береться або відфільтрована вода, або спеціальний профілактичний розчин.

Loading...

Шум бормашини завжди чинить психологічний тиск на пацієнта. Таким чином, серед нових розробок англійських винахідників з’явилися особливі розумні навушники. Їх краса в тому, що пацієнт припиняє чути звук бормашини, але при цьому продовжує чути всі інші звуки. Справа в тому, що навушники фокусуються на частоті звучання приладу і заглушають саме їх.

Є також щітки, що працюють через Блютуз. Для роботи в даному випадку використовується цілий ряд сенсорів, щоб відстежувати ретельність чистки зубів в реальному часі. При цьому працює пристрій просто і зрозуміло. Через додаток можна спостерігати об’ємну карту ротової порожнини. Також програма підказує, чистилися чи зуби занадто мало або ж навпаки – надто довго. Попередження висилаються також про надмірне натиску або занадто грубою манері чистки.

Телестоматологія

Інновації в стоматології не перестають дивувати. Так, є люди, яким з багатьох причин важко приходити в кабінет до стоматолога. І, щоб вирішити цю проблему, була створена так звана телемедицина. Вона дозволяє забезпечити таким пацієнтам простий доступ до лікування. У той же час, цей варіант дозволяє змістити акценти з поглибленого лікування на профілактичні процедури. Адже тепер пацієнти можуть частіше консультуватися і вживати заходів своєчасно. Дана техніка вже набула великого поширення в США і практикується на постійній основі в багатьох стоматологів.

Моделювання на комп’ютері

Суть технологій комп’ютерного моделювання всім відома вже давно. Однак вона зуміла створити справжню революцію в сфері стоматології. Ця послуга коштує недорого, але при цьому стоматологія ЦІС в Києві гарантує її ефективність. Завдяки розвитку моделювання на комп’ютері, а також 3D-друку, істотно спрощується проектування і виготовлення, наприклад, коронок. Зуб готують для протезування, роблять рентген, і далі комп’ютер створює необхідну модель.

Кращі інновації в лікуванні зубів: на що звернути увагу

лазерна стоматологія

У список інноваційних технологій входить також спеціалізований лазер. Він здатний безболісно знищити уражені тканини, які м’якше зубної емалі за своєю структурою. Оскільки концентрація мінералів в даному випадку вище, а води – нижче. Таким чином ймовірність помилки виключається. Такий лазер можна використовувати, в тому числі, і дезінфекції порожнин, що утворилися при лікуванні.

Використання озону в процедурах

Нововведень в стоматології поступово стає більше. І застосування озону також є однією з таких сучасних технологій. Його суть в абсолютному знезараженні потрібної ділянки ротової порожнини. Наприклад, озонування використовують для очищення каріозної порожнини. Це дозволяє знизити ризик повторного розвитку хвороби. А в деяких випадках і зовсім в препаруванні немає ніякої необхідності. Озон застосовується, в тому числі, для професійного очищення зубів, включаючи також і коронки. На додаток, після обробки зуби покриваються спеціальним захисним лаком.

регенерація зубів

В умовах сучасності відновлення зубів після карієсу або інших хвороб є найбільш цікавим і перспективним напрямком в науці стоматології. Можливість заміни ураженого дентину , т. Е. Твердої тканини зуба, дозволяє запропонувати революційно нові методи лікування зубів. Регенеруюча медицина спирається переважно на серйозні дослідження, які зажадали не один рік. Але результат є.

Цікаво, що цієї весни спільними зусиллями американських і англійських вчених вдалося завершити найновіше дослідження в стоматології – створити спеціальний наповнювач, завдяки якому зуби отримали можливість регенерувати. Такого ефекту вдалося досягти завдяки використанню стовбурових клітин, що стимулюють зростання дентину. Таким чином, пацієнт отримує можливість відновити зуби, постраждалі від хвороб. Іншими словами, скоро замість протезування можна буде просто відновлювати рідні зуби.

Джерело: Народна Правда