20 вересня в Україні: яке сьогодні свято

Іменинники сьогодні: Іван, Лука і Макар

20 вересня в Україні: яке сьогодні свято
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 20 вересня, немає важливих православних або міжнародних свят, але в деяких країнах проходять свої значущі і відомі заходи.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Свята 20 вересня

Сьогодні стартує Міжнародний фестиваль сиру в Бра (Італія, регіон П’ємонт), який проходить раз на два роки. Фестиваль здавна славиться своїми сирними традиціями. Він триває чотири дні. Сирний фестиваль проходить на міських вулицях, де встановлюють понад сотні наметів, в яких виробники сирів представляють свою продукцію, і де проходить дегустація різних сортів сиру. Нагадаємо, в самій Італії виробляють понад 500 видів сиру.

Різдво Пресвятої Богородиці: історія свята

А в Сан-Себастьяні стартує Міжнародний кінофестиваль – Festival Internacional de Cine de Donostia-San Sebastián. Це один з авторитетних кінематографічних форумів світу і одим з найбільших культурних подій Іспанії. Він вважається найпрестижнішим в іспаномовному світі конкурсом і четвертим по значимості в Європі після Канн, Берліна і Венеції.

Відзначимо, 20 вересня за народним календарем – Луків день. Починаючи з цього дня, селяни приступали до збирання і торгівлі цибулею. Овоч вважався ліками від багатьох недуг. Його використовували  при виготовленні оберегів.

Різдво Пресвятої Богородиці: дата і що не можна робити в цей день

Прикмети на 20 вересня

  • Шишки на деревах закрилися – до дощу.
  • Журавлі летять високо – до холодної осені.
  • Багато лушпиння на цибулі – до суворої зими.

Джерело: Народна Правда
загрузка...