Карантин хочуть посилити з 22 вересня: перші подробиці

Карантин хочуть посилити з 22 вересня: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Адаптивний карантин діятиме в Україні до кінця року. Крім того, 21 вересня збереться Державна комісія, яка повинна прийняти рішення про переведення України до “жовтої” зони карантину (рішення почне діяти з 22 вересня).

Такі даними озвучили в Кабміні за результатами селекторної наради.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій планує ввести «жовтий» рівень епідемічної небезпеки по всій території країни з 00 годин 00 хвилин 22 вересня.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, разом з посиленням карантину почнуть діяти і нові правила адаптивного карантину, які послаблюють обмеження для тих закладів господарювання та освіти, в яких вакциновані першою дозою не менше 80% персоналу.

Відзначимо, в Міністерстві охорони здоров’я повідомляють, що за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій – на 51%.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко, реанімаційні ліжка зайняті на 33%, ліжка з киснем на 29%.

Раніше головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін повідомив, що 98,1% госпіталізованих з COVID-19 в Україні це люди, які не отримали вакцину. Така тенденція спостерігається останні три місяці.

Як повідомлялося раніше, 19-річний студент Українського гуманітарного інституту Володимир Сало помер після вакцинації від COVID-19.

Джерело: Народна Правда
Теги: