Понад 98% госпіталізованих з COVID невакциновані, – МОЗ

Понад 98% госпіталізованих з COVID невакциновані, – МОЗ
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

98,1% госпіталізованих з COVID-19 в Україні це люди, які не отримали вакцину. Така тенденція спостерігається останні три місяці.

Таку заяву зробив головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

Loading...

«За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх 3 місяців майже всі хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні — невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні», — заявив Ігор Кузін.

Він також додав, що зараз йде стрімке погіршення епідемічної ситуації, кількість нових випадків COVID-19 за добу збільшилася в 2 рази за тиждень: з 3,3 тис. за понеділок, 13 вересня, до більше 6 тис. за п’ятницю, 17 вересня.

У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів.

Як повідомлялося раніше, 19-річний студент Українського гуманітарного інституту Володимир Сало помер після вакцинації від COVID-19.

Досвід Ізраїлю довів, що третя доза вакцини проти коронавірусу захищає від штаму “Дельта”.

В Україні повністю вакциновані (отримали дві дози препарату) 5 137 923 чоловік.

Джерело: Народна Правда