Різке похолодання з дощами: прогноз погоди на 20 вересня

Різке похолодання з дощами: прогноз погоди на 20 вересня
Автор Романова Марі в Новини/Погода

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на 20 вересня – в багатьох областях очікуються короткочасні опади.

Дощі прогнозуються на заході (крім Чернівців), в центрі, на півночі, а також місцями на сході країни. Сонячно сьогодні буде тільки на півдні.

Loading...

При цьому знову істотно похолодало. На заході температура опустилася до 9-12 градусів вдень, в центрі і на півночі 10-13, на сході та півдні 16-19 градусів.

Різке похолодання з дощами: прогноз погоди на 20 вересня

Глобальна зміна клімату призведе до того, що сніг в Україні взимку буде ставати рідкістю.

Нагадаємо, заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАН України Віра Балабух, а також народний синоптик Леонід Горбань озвучили прогноз погоди в Україні на осінь . Якщо коротко, погода буде класичної – погожий вересень, сирі холодні останні дні жовтня і похмурий листопад.

Як повідомлялося раніше, після нічних заморозків на грунті та різкого похолодання, погода візьме курс на потепління. Майже до кінця вересня буде тепло, опадів буде небагато. В цілому критично низьких температур восени очікувати не доводиться.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...