У Путіна змінилася політика по Донбасу: що це означає для України

У Путіна змінилася політика по Донбасу: що це означає для України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російська Федерація перейшла до поглинання окупованих районів Донбасу після відмови України від реінтеграції ОРДЛО на умовах Кремля.

Loading...

Відповідну заяву зробив екс-міністр оборони Андрій Загороднюк, передає Україна 24.

Як стверджує колишній чиновник, інтеграція окупованих територій Донбасу з Росією “може відбуватися, буде відбуватися і відбувається”.

“І щодо участі жителів цих територій у виборах на території РФ, і прискорена роздача паспортів перед тим, як ці вибори проходили. Ми бачимо постійно фактично процес інтеграції територій”, – заявив він.

На його думку, скасування моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі на двох російських пунктах пропуску може дати можливість Кремлю “посилювати можливості своїх військових саме на тимчасово окупованих територіях”.

“Але з іншого боку вони це і так робили, тому якоїсь істотної зміни політичної ситуації не буде. Ми бачимо постійний рух зрощування, інтеграції так званих “ЛНР-ДНР” з Російською Федерацією. Це їх новий підхід після того, як їм не вдалося домовитися з Україною на їх умовах по реінтеграції, як вони це бачили. Тепер у них підхід трохи інший – це повна інтеграція”, – вважає екс-глава Міноборони.

Як ми вже розповідали раніше, глава окупаційного «виборчкому Криму » оголосив результати голосування на виборах до Держдуми Росії. Очікувано лідирує «Єдина Росія».

Напередодні Європейський парламент рекомендував не визнавати парламентські вибори в Росії, якщо вони пройдуть з порушеннями. При цьому Росію європейські депутати назвали найбільшим викликом для європейської безпеки і закликали підтримати Україну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...