В яких країнах пенсіонери живуть найдовше: цікава статистика

В яких країнах пенсіонери живуть найдовше: цікава статистика
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні чоловіки і жінки мають право на пенсію в 60 років, а середня тривалість життя чоловіків становить 68 років, а жінок – майже 78 років.

Loading...

А коли виходять на заслужений відпочинок жителі інших країн, і яка там середня тривалість життя, показує інфографіка видання “Слово і діло“.

У Білорусі жінки стають пенсіонерками в 57 років і 6 місяців і живуть в середньому 79 років і 7 місяців. Чоловіки отримують право на соцзабезпечення в 62 роки і 6 місяців, а середня тривалість їх життя – майже 70 років.

У Росії, як і в Польщі, жінки оформляють пенсію в 60 років, а чоловіки в 65. При цьому росіянки живуть в середньому 79 років і 7 місяців, а громадянки Польщі – майже 82 роки. Росіяни живуть в середньому трохи більше 68 років, а поляки – 74 роки і 6 місяців.

У Нідерландах громадяни можуть скористатися правом на заслужений відпочинок у віці близько 66 років. При цьому жінки в середньому живуть близько 83 років, а чоловіки – трохи більше 80.

У 67 років виходять на пенсію в Греції, Італії, Ісландії та Норвегії. Середня тривалість життя представників чоловічої статі в Греції складає 78 років і 7 місяців, жінок – 83 роки і 7 місяців.

Італійки живуть в середньому майже 85 років, а італійці – 81 рік. В Ісландії та Норвегії середня тривалість життя жінок – 84 роки, чоловіків – 81 рік.

В яких країнах пенсіонери живуть найдовше: цікава статистика

Лідерами за тривалістю життя серед європейських країн є Іспанія і Швейцарія. В Іспанії в середньому довше за всіх живуть жінки – майже 86 років, а в Швейцарії – чоловіки (майже 82 роки).

У США пенсіонерами стають у 67 років. При цьому американці в середньому живуть трохи більше 76 років, а американки – майже 81 рік. У Канаді пенсію починають отримувати в 65 років, а середня тривалість життя жінок становить близько 84 років, чоловіків – трохи більше 80 років.

Як ми вже розповідали раніше, українські пенсіонери у віці від 70 до 75 років отримуватимуть щомісячні доплати з 2022 року, а тим хто досяг 75-річного віку додаткові виплати будуть нараховуватися вже з 1 жовтня 2021-го.

А тим часом, в Україні з кожним роком кількість пенсіонерів скорочується на 100 – 300 тисяч.

Джерело: Народна Правда