Як поставити тривожну кнопку швидкого реагування

Як поставити тривожну кнопку швидкого реагування
Автор Желізняк Олександр в Новини

Тривожна кнопка – це ефективний захід безпеки. Одним натисканням викликається група швидкого реагування, що запобігає позаштатні ситуації.

Оперативна допомога групи швидкого реагування

Відеоспостереження, домофони, масивні металеві двері – це важливі елементи безпеки, але іноді, в моменти потенційних і реальних загроз потрібна швидка фізична допомога. Для цього і встановлюється тривожна кнопка для виклику на місце групи швидкого реагування (ДБР).

Loading...

Як це працює

Принцип простий:

  1. Фізична особа або співробітник організації натискає кнопку в разі небезпеки.
  2. Сигнал надходить на контрольний пульт цілодобової охорони.
  3. Оператор приймає виклик і передає відомості ГБР.
  4. Охорона протягом декількох хвилин перебуває на місце і вживає необхідних заходів.

Повідомлення передається ГБР, яка ближче всіх знаходиться до об’єкту, що охороняється. Уже на місці співробітники охорони діють по ситуації, при необхідності викликаючи поліцію.

Установка кнопки

Для установки тривожної кнопки можна звернутися в «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ», компанія працює з юридичними і фізичними особами. Під охорону беруться різні об’єкти – торгові центри, магазини, банки, аптеки, автозаправні станції, квартири, будинки та ін. Детальну інформацію про роботу тривожної сигналізації та особливості підключення читайте на сайті ohholding.com.ua.

Стаціонарні та мобільні тривожні кнопки

Даний вид сигналізації забезпечує високий рівень безпеки та захисту. Об’єкт знаходиться під постійним наглядом в режимі 24 години на добу. Посилається виклик на пульт охорони передається моментально. Група швидкого реагування приїжджає на місце відразу, як тільки надходить сигнал.

Інші переваги тривожної кнопки

  • Швидкий монтаж – установка і підключення займають небагато часу.
  • Прийнятні тарифи, особливо з урахуванням ефективності даного виду захисту.
  • Надійна робота системи.
  • Можливість установки кнопки в різних місцях (наприклад, на стіні або під прилавком).

Даний елемент можна встановити так, щоб мати до нього швидкий доступ, але приховати від сторонніх очей і натискати непомітно для зловмисників. Є два види кнопок – стаціонарні та мобільні.

Стаціонарні елементи монтують поруч з касами в магазинах, столами в офісах і т.д. Зазвичай їх ставлять на відстані витягнутої руки (для користувача). Мобільні кнопки мають різне виконання, в тому числі виготовляються у вигляді брелока, який можна переносити з собою (це ефективний захід безпеки для фізичних осіб, які можуть викликати допомогу в моменти небезпеки).

Джерело: Народна Правда
загрузка...