Як працюватимуть школи в Україні з 20 вересня: що потрібно знати про посилення карантину

Як працюватимуть школи в Україні з 20 вересня: що потрібно знати про посилення карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Робота загальноосвітніх установ зміниться вже з 20 вересня з причини ускладнення епідеміологічної ситуації в Україні. Так, ряд українських шкіл може перейти на дистанційне навчання.

Loading...

Відповідну постанову опублікувала прес-служба Міносвіти. Відзначається, що режим навчання буде цілком залежати від рівня вакцинації серед педагогічного складу.

У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування навчальних закладів здобувачами освіти дозволено за умови наявності сертифікату не менше ніж у 80% працівників навчального закладу. Для підтвердження пройденої імунізації у педагогів повинен бути в наявності відповідний документ.

А якщо в регіоні буде введений червоний рівень, продовжувати відвідування шкільних установ дозволять тим учням, де вакцинацію пройшли 100% співробітників.

В якості офіційного підтвердження про отримання однієї або подвійної дози щеплення, підійдуть “жовті” та “зелені” сертифікати.

Як ми вже розповідали раніше, Всесвітня організація охорони здоров’я призупинила процес схвалення російської вакцини “Спутник V”. Причина: порушення при виробництві.

Нагадаємо, Кабінет міністрів продовжив дію «зелених» сертифікатів про повну вакцинацію проти коронавірусу зі 180 до 365 днів.

Джерело: Народна Правда