Британія звинуватила третього росіянина в отруєнні Скрипалів

Британія звинуватила третього росіянина в отруєнні Скрипалів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прокуратура Великобританії заявила, що керувати операцією по отруєнню Сергія і Юлії Скрипалів міг старший член групи ГРУ Денис Сергєєв.

Як повідомляє ВВС, проти нього висунули звинувачення. За версією слідчих, Сергєєв займався таємною діяльністю на території всієї Європи.

“У нас є підстави вважати, що Денис Сергєєв був у групі російської військової розвідки і відстежував весь процес з транспортування отрути “Новачок”, її нанесення на елементи побуту сім’ї скрипаля, а також відправлення виконавців з території Королівства”, – зазначено в повідомленні.

Британія звинуватила третього росіянина в отруєнні Скрипалів

Відзначимо, ще в 2019 році в розслідуванні Bellingcat и The Insider говорилося , що до отруєння російського ек-розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері причетний співробітник ГРУ Денис Сергєєв, який працював під ім’ям Сергій Федотов. Він координував і здійснював керівництво операцією з Лондона.

Колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, які ледь не померли після отруєння, переїхали до Нової Зеландії і змінили імена.

Джерело: Народна Правда