В Україну йдуть заморозки: синоптики оновили прогноз погоди

В Україну йдуть заморозки: синоптики оновили прогноз погоди
Автор Романова Марі в Новини/Погода

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на 21 вересня – в країні істотно похолодало, місцями пройдуть короткочасні дощі.

Loading...

Синоптики кажуть, що опади очікуються в Житомирській, Київській областях, а також на півночі та місцями на сході.

Вдень повітря прогріється до 9-12 градусів на заході, в центрі і на півночі 7-10, на сході і півдні 12-17 градусів.

“21-23 вересня у Вінницькій та більшості південних областей переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Вночі 22 вересня у західних областях, 23 вересня в Україні, крім півдня, сходу та Закарпаття, на поверхні ґрунту заморозки 0-3° (І рівень небезпечності, жовтий)”, – попередили синоптики.

В Україну йдуть заморозки: синоптики оновили прогноз погоди

Глобальна зміна клімату призведе до того, що сніг в Україні взимку буде ставати рідкістю.

Нагадаємо, заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАН України Віра Балабух, а також народний синоптик Леонід Горбань озвучили прогноз погоди в Україні на осінь . Якщо коротко, погода буде класичної – погожий вересень, сирі холодні останні дні жовтня і похмурий листопад.

Як повідомлялося раніше, після нічних заморозків на грунті та різкого похолодання, погода візьме курс на потепління. Майже до кінця вересня буде тепло, опадів буде небагато. В цілому критично низьких температур восени очікувати не доводиться.

Джерело: Народна Правда
Теги: