Держкіно не видало прокатне посвідчення фільму “Зошит війни”: винен закон про мову

Держкіно не видало прокатне посвідчення фільму “Зошит війни”: винен закон про мову
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Державне агентство України з питань кіно не видало прокатне посвідчення фільму “Зошит війни”, який був знятий з відеозаписів українських бійців.

Кінопрокат фільму завершено, повідомляється на сторінці фільму в Facebook.

Loading...

«У нас для вас погані новини: кінопрокат фільму «Зошит війни» завершено. Він вийшов таким коротким, адже нам не видали прокатне посвідчення в Державному агентстві України з питань кіно. Тому кінотеатри змушені були скасувати прокат і обмежитися лише декількома спеціальними показами», – йдеться в повідомленні.

Офіційна причина відмови – відсутність процедури оформлення прокаток для субтитрованих стрічок в нових положеннях закону про мову, що вступили в дію 16 липня 2021.

«Фільм подивився 991 глядач і ми вдячні кожному і кожній з вас. Але неприємність в тому, що нам вдалося зібрати для фонду «Повернись живим» тільки 9910 гривень. Спробуємо надолужити в онлайні – стежте за нашими новинами, вже скоро оголосимо дату онлайн-прем’єри», – відзначили в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, після виборів в Держдуму збережеться високий ризик конфлікту для України – ця загроза буде існувати до тих пір, поки путінська адміністрація буде «рулити» Росією.

Бойовики продовжують блокувати роботу КПВВ на Донбасі. Зараз повноцінно працює тільки пункт пропуску “Станиця Луганська”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...