Ківа на шоу Скабєєвої заявив, що росіяни і українці “один народ”

Ківа на шоу Скабєєвої заявив, що росіяни і українці “один народ”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народний депутат від “Опозиційної платформи – за життя” Ілля Ківа в ефірі скандальної програми “60 хвилин” з Ольгою Скабєєвою на каналі “Росія-1” повторив тезу російського президента Володимира Путіна про те, що українці і росіяни один народ.

На це звернув увагу офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.

Loading...

Ківа приєднався до ефіру з Києва 22 вересня. Кремлівські пропагандисти вирішили поцікавитися думкою депутата ВРУ щодо замаху на помічника президента Сергія Шефіра.

“Вибачте, у нас … У нас або у вас. Пам’ятайте, як ваш лідер сказав, що Україна і Росія – це один народ? Тому все в порядку, не поправляйте мене”, – уточнив Ківа, розповідаючи свою позицію.

“Щодня в ефірах російських телеканалів представники ОПЗЖ поширюють антиукраїнські заяви. Відкрите питання? Скільки це ще буде відбуватися? Ківа вже не вилазить з ефірів, де  вихваляє Росію і Путіна. Ще раз підкреслюю – це не демократія і свобода слова, це діяльність спрямована на повалення державного устрою”, – коментує Штефан.

Як повідомлялося раніше, більшість українців (70%) не згодні з твердженням російського президента Володимира Путіна про історичну єдність росіян і українців.

Якщо українці і росіяни – один народ, це означає, що українського народу не існує, – так прокоментував заяву президента РФ Володимира Путіна третій президент України Віктор Ющенко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...