Меблі скрипіли і все гуділо: українці розповіли про пережитий землетрус

Меблі скрипіли і все гуділо: українці розповіли про пережитий землетрус
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Вранці 23 вересня в Україні стався землетрус. Сила підземних поштовхів склала 4,3 бала за шкалою Ріхтера. Відзначимо, відповідно до шкали, такий землетрус відноситься до категорії помірних, але оскільки таке явище рідкість, багатьох воно налякало.

Як повідомляв Головний Центр спеціального контролю, землетрус стався о 6:17 ранку.

Loading...

Німецький науково-дослідний центр геологічних наук повідомляє, що епіцентр землетрусу знаходився неподалік Чорткова (Тернопільська область), в районі р. Дністер. Підземні поштовхи відчувалися в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях.

У мережі багато українців пишуть, що відчули поштовхи:

Меблі скрипіли і все гуділо: українці розповіли про пережитий землетрусМеблі скрипіли і все гуділо: українці розповіли про пережитий землетрусМеблі скрипіли і все гуділо: українці розповіли про пережитий землетрусМеблі скрипіли і все гуділо: українці розповіли про пережитий землетрус

На південному сході Австралії стався землетрус магнітудою 5,8. Особливо постраждав Мельбурн – столиця штату Вікторія і один з найбільших міст країни.

На Гаїті (країна в Карибському морі) 14 серпня сталося руйнівний землетрус . За останніми даними на ранок 16 серпня, число загиблих досягло позначки в 1 297 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...