Покарання для насильника. Доярка відірвала Кості Бєдовому-Калоші орган

Покарання для насильника. Доярка відірвала Кості Бєдовому-Калоші орган
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Відомий в Києві і області наркоторговець, сутенер і кримінальна «шістка» Костянтин Бєдовой (Костя Калоша) жорстоко поплатився за спробу зґвалтувати сільську доярку в одному з сіл під Вінницею. Молода дівчина не тільки змогла дати відсіч Калоші і його спільнику, а й під час боротьби відірвала Бєдовому одне яйце.

За даними ЗМІ, інцидент стався в передмісті Вінниці.

Спочатку повідомлялося, що на 19-річну доярку Ксенію напали два місцевих алкоголіка, які обманом проникли в будинок, де знаходилася дівчина. Вони були сильно п’яні. Зав’язалася бійка, в ході якої одному з них вона завдала травму черепа чайником, а іншому відірвала яйце.

Пізніше джерела в правоохоронних органах повідомили, що одним із нападників був Костя Калоша, який був в цьому селі проїздом. Вирішивши «розважитися», він і підбив одного з місцевих на злочин. Тепер він надовго запам’ятає свій «відпочинок» під Вінницею.

Відзначимо, це далеко не перший скандал зі зґвалтуванням, в якому замішаний Костя Калоша.

Раніше ЗМІ писали , що Костя Калоша причетний до зґвалтування 19-річної дівчини в селі Білогородка Києво-Святошинського району. Тоді дівчину обманом заманили в машину і відвезли на квартиру до одного із зловмисників.

Також повідомлялося, що Бєдовой згвалтував наречену свого друга і соратника В’ячеслава Царенка.

Нагадаємо, в середині 2000-х Калоша активно торгував наркотиками. Його штаб-квартирою був клуб «Заїр» в Ірпені, який він перетворив на наркопритон і публічний будинок. Повій він набирав з дівчат, які приходили в клуб. Спочатку жертвам пропонували безкоштовно наркотики, а після того, як починалася залежність, дівчат змушували «відпрацьовувати» дозу. Багатьох, що потрапили в його мережі, Калоша продавав в борделі за кордон.

Сам Костянтин Бєдовой вже багато років сидить на важкій наркоті і люди з його оточення кажуть, що Костя Калоша з кожним днем стає все більш неадекватним.

Джерело: Народна Правда