Шмигаль зробив заяву про тарифи на газ і світло для українців у новому сезоні

Шмигаль зробив заяву про тарифи на газ і світло для українців у новому сезоні
Автор Желізняк Олександр в Новини

Тарифи на газ і світло в Україні в цьому сезоні підвищуватися не будуть і залишаться незмінними.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у парламенті 24 вересня.

Loading...

Тарифи на газ

Тариф на газ залишиться незмінним до квітня 2022 року.

“У травні ми запустили річний продукт для людей, де ціна на продукт становить менше ніж 8 грн. Незалежно від коливань на біржах або хабах, ця ціна не змінюється весь опалювальний сезон, до кінця квітня 2022 року”, – заявив глава Кабміну.

Тарифи на тепло і гарячу воду

За словами прем’єра, у місцевої влади немає причин піднімати тарифи на тепло і гарячу воду. Він підкреслив, що вже 70% ТКЕ уклали трирічний контракт, а уряд працює над питанням компенсації ТКЕ різниці в тарифах.

“Ми забезпечили всі умови, щоб підвищення цих тарифів не було і будемо на цьому наполягати. “Нафтогаз” уклав трирічний контракт по 7,42 грн за куб газу для цього опалювального сезону. Ця ціна теж не буде збільшуватися і не залежить від ситуації на біржах. Ще раз підкреслю, у місцевих керівників немає об’єктивних причин і підстав підвищувати тарифи на тепло і гарячу воду. Вони не повинні зрости щодо попереднього опалювального сезону. Вже 70% Теплокомуненерго уклали трирічні контракти з “Нафтогазом”, – сказав глава уряду.

Зазначимо, що в липні 2021 року НКРЕКП повідомила про те, що встановлювати тарифи на опалення в Україні тепер буде не уряд, а місцева влада.

Як ми раніше писали, тарифи на комуналку в Україні зросли за рік на 30%.

Джерело: Народна Правда