Стало відомо, в якому стані знаходиться поранений водій Шефіра

Стало відомо, в якому стані знаходиться поранений водій Шефіра
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Водій першого помічника президента України Сергія Шефіра Олександр Іванько, який отримав поранення в ході замаху, буде відновлюватися мінімум кілька місяців.

Loading...

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі “1+1” заявив, що зараз чоловік перебуває в лікарняній палаті. Відомо, що кулі влучили в ногу.

“У водія роздроблено стегнову кістку, він у лікарні, йому потрібні будуть місяці на відновлення”, – говорив Геращенко.

Радник глави МВС каже, що стрілець стріляв по водієві, щоб авто втратило керування, а вже після хотів розстріляти всіх, хто був усередині машини.

Сам же Шефір заявив, що водій врятував йому життя. Він також додав, що подія не вплине на його роботу, а його родині надали охорону.

22 вересня в Київській області був здійснений обстріл машини першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра. Шефір їхав на машині з дому на роботу. Дорога проходила через ліс, де на нього чекала засідка. З різних боків дороги були здійснені кілька автоматних черг. В результаті поранення отримав водій.

Український президент Володимир Зеленський прокоментував обстріл автомобіля Шефіра. За його словами, він ще не знає, хто стоїть за замахом, але вважає напад проявом слабкості.

Джерело: Народна Правда