Субсидії в Україні: куди і які документи треба подати, на який термін нададуть допомогу

Субсидії в Україні: куди і які документи треба подати, на який термін нададуть допомогу
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

У Міністерстві соціальної політики нагадали, куди українці можуть звернутися за субсидією , і які документи для цього потрібно подати.

Loading...

Куди звертатися для призначення субсидії?

Звертатися потрібно до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання).

З 1 січня 2021 заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій тільки в разі направлення їх на папері поштою або в електронній формі (через офіційний сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування або Єдиного державного веб-портал електронних послуг).

Для оформлення субсидії онлайн треба перейти за посиланням ” Оформлення субсидії онлайн “.

У паперовому вигляді заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг, які передають їх протягом трьох робочих днів з дати їх надходження до відповідного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Які документи подаються

– заява про призначення і надання житлової субсидії,
– декларація про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

На який термін надається субсидія

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня) і опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).

Глава парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова пояснила , чому в Україні при зростанні комуналки зменшується кількість грошей на субсидії.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав велику прес-конференцію, на якій розповів про кадрові перестановки в Кабміні, приватизацію, пенсійну реформу і локдаун.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...