В Україну увірвуться заморозки з мокрим снігом: де буде погана погода

В Україну увірвуться заморозки з мокрим снігом: де буде погана погода
Автор Романова Марі в Новини/Погода

В Українському гідрометеорологічному центрі попереджають про небезпечні погодні явища – мокрий сніг та і заморозки.

Синоптики кажуть, що в найближчі дні в країні очікуються дощі, нічні заморозки, а в Карпатах місцями мокрий сніг.

Loading...

22 вересня на півночі, в західних і центральних областях, а 23 вересня по Україні місцями невеликі дощі, в Карпатах місцями з мокрим снігом.

У західних областях, а 23 вересня по Україні, крім півдня, сходу і Закарпаття, на поверхні грунту нічні заморозки 0-3 °. Вдень 6-11 ° тепла; в південній частині і східних областях вночі до 9 °, вдень до 15 °.

У Київській області 22-23 вересня очікується місцями невеликий дощ, вночі 1-6 ° тепла, 23 вересня на поверхні грунту заморозки 0-3 °; вдень 6-11 ° тепла.

24 вересня в Україні без опадів, вдень в західних, північних та місцями центральних областях невеликий дощ; вночі до 7 ° тепла, на заході до 10 °, а вдень 9-15 ° тепла. При цьому на півдні і в Закарпатті до 18 ° тепла.

25 вересня на Лівобережжі, вдень і в північних областях пройдуть невеликі дощі, на решті території без опадів, вночі 4-10 ° тепла, в південній частині 6-12 °; вдень 9-15 °, на півдні та в західних областях до 18 ° (в Одеській області та Закарпатті до 21 ° тепла).

У Київській області 24-25 вересня вночі без опадів, 2-7 ° тепла, вдень невеликий дощ, 9-14 °.

 

Глобальна зміна клімату призведе до того, що сніг в Україні взимку буде ставати рідкістю.

Нагадаємо, заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАН України Віра Балабух, а також народний синоптик Леонід Горбань озвучили прогноз погоди в Україні на осінь . Якщо коротко, погода буде класичної – погожий вересень, сирі холодні останні дні жовтня і похмурий листопад.

Як повідомлялося раніше, після нічних заморозків на грунті та різкого похолодання, погода візьме курс на потепління. Майже до кінця вересня буде тепло, опадів буде небагато. В цілому критично низьких температур восени очікувати не доводиться.

Джерело: Народна Правда
загрузка...