Заморозки і дощі: погода 25 вересня не пожаліє українців

З кожним днем стає все холодніше

Заморозки і дощі: погода 25 вересня не пожаліє українців
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода в Україні 25 вересня обіцяє бути переважно сонячної, але місцями досить холодною.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Погода в Україні 25 вересня

Дощі очікуються на заході країни в: Ужгороді, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях. Опади також доберуться до Хмельницької та Вінницької областей.

Сьогодні вночі на півночі, сході та місцями в центрі були заморозки до “-3” градусів. Вдень температура повітря буде в середньому 14-16 градусів. На заході тепліше 17-21 градус. На сході до 15 градусів. На півдні традиційно найтепліше: 18-21 градус.

“Уночі 25 вересня в північних, східних, Волинській, Рівненській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській і Запорізькій областях сильні заморозки 0-5 ° (II рівень небезпеки, помаранчевий)”, повідомили синоптики.

В Українському гідрометеорологічному центрі також додали, що вночі 26 вересня в східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях на поверхні грунту також очікуються заморозки 0- 3 °. При цьому до 27 вересня в Україні, крім Волинської та Чернівецької областей, збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Заморозки і дощі: погода 25 вересня не пожаліє українців

Раніше синоптик Наталка Діденко повідомляла, що 25 вересня в більшості областей України утримається суха погода. Чи не пощастить жителям західної України, куди атмосферний фронт принесе дощі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...