Горбунов натякнув Осадчій на третю дитину: "Марійка буде в 40"

Горбунов натякнув Осадчій на третю дитину: "Марійка буде в 40"
Автор Желізняк Олександр в Новини

Відома українська телеведуча Катя Осадча, яка трохи більше місяця тому народила третього сина, поділилася ніжним фото з новонародженим Данилом. 38-річна зірка зізналася, що дитина змусила її відчути себе молодшою, а її чоловік Юрій Горбунов тут же натякнув, що хотів би ще й дівчинку.

Трепетним кадром з малюком теледіва поділилася в Instagram.

Loading...

На знімку Осадча в чорній майці, без макіяжу і з гулькою на голові відображена в залитому сонцем саду, тримаючи синочка на руках і мило посміхаючись.

Зіркова мама зізналася, що знову вчиться спати по 3 години, однак при цьому часом відчуває себе 19-річною – саме в цьому віці вона народила першу дитину.

Горбунов натякнув Осадчій на третю дитину: "Марійка буде в 40"

Катя показала молодшого синочка (фото: instagram.com/kosadcha)

“Маленька дитина робить маму молодшою. Адже в черговий раз чомусь вчишся, знову вчишся розуміти тон кряхтіння, бажання без слів і спати по три години між годуваннями. Ілля народився, коли мені було 19, Іван в 33, Данило в 37. І зараз ніби знову повернулася в свої дев’ятнадцять, адже так само гуляю з візком по осінніх вулицях і так само тримаю на руках маленького хлопця, а тим часом Іллі виповниться 19 за кілька днів”, – написала Катя.

Судячи з реакції Горбунова, він не хотів би на цьому зупинятися – 51-річний ведучий натякнув дружині, що хотів би ще й дівчинку.

“А Марійка буде в 40”, – написав Юрій в коментарі під публікацією дружини.

Зазначимо, що Горбунов і Осадча виховують двох спільних дітей – 4-річного Івана та новонародженого Данилу.

Користувачі мережі оцінили винахідливість Горбунова і підтримали його.

Дуже гарні, милість. Марійку обов’язково Катя, ви такі прекрасні в своєму чоловічому царстві, будьте щасливі ви і вся ваша чудова сім’я Фото – прекрасне, пост – чудовий, але все перевершив комент Юрія Про Марійку повеселило Копія Горбунов з боку Юра, браво А Марійку треба Три синочка, потрібно подумати про красунечку доньку Ви неперевершена! Ааа, який солодкий Маленький Юрчик

Нагадаємо, раніше Осадча і Горбунов зворушили ніжними фото місячного сина Данила.

Джерело: Народна Правда
загрузка...