В НМУ ім. Богомольця відреагували на скандал з "обов’язковою вакцинацією"

В НМУ ім. Богомольця відреагували на скандал з "обов’язковою вакцинацією"
Автор Желізняк Олександр в Новини

В НМУ ім. Богомольця відреагували на скандал з нібито наказом про обов’язкову вакцинацію для студентів, щоб ті, хто навчається, мали можливість відвідувати практичні заняття, а в іншому випадку тим загрожує відрахування. У медичному університеті назвали таку інформацію неправдивою, і роз’яснили деталі.

Розставив крапки над “і” у питанні процесу навчання у виші під час епідемії коронавірусу ректор цього університету, доктор медичних наук, професор Юрій Кучин у своєму Facebook.

Loading...

Він зазначив, що МОЗ України встановило COVID-ні обмеження щодо навчання, і Національний медичний університет імені О.О. Богомольця “має виконувати наказ”.

“Мова про виключення студентів без вакцинації з НМУ не йде і не йтиме. Для студентів, які не пройшли вакцинацію, буде доступно онлайн навчання, як і минулого року”, – наголосив ректор.

Кучин звернув увагу, що студенти, які дійсно хочуть вчитися, працюють разом з “ковідними” бригадами і в стаціонарах у пацієнтів з коронавірусною хворобою. Відповідно такі майбутні медики “не мають ні себе, ні інших наражати на небезпеку”.

Ректор пояснив також ситуацію з проживанням не вакцинованих учнів у гуртожитках, і заявив, що подібні правила приймають самі студради.

“Щодо обов’язковості вакцинації або ПЦР-тесту при проживанні в гуртожитках – це рішення студентської ради, яка самостійно вирішує чи готові вони ризикувати своїм здоров’ям, проживаючи разом з не вакцинованими студентами.”, – розповів Кучин.

Нагадаємо, з 23 вересня Україна перейшла в “жовту” зону карантину, і навчальні заклади, де менше ніж 80% вакцинованих, переходять на дистанційне навчання. При цьому відвідування дитсадків, початкових шкіл та спеціальних закладів середньої освіти не залежатиме від рівня епідемічної небезпеки в тому чи іншому регіоні – там навчання вирішили продовжувати у звичайному форматі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...