ФСБ РФ заявляє про затримання неонацистів з портретами Бандери в Уфі

ФСБ РФ заявляє про затримання неонацистів з портретами Бандери в Уфі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російські силовики заявили про затримання 5 членів неонацистського угруповання, які нібито готували теракт у будівлі правоохоронної служби.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Видання пише про затримання 5 членів “неонацистського угруповання в Уфі за підозрою в підготовці теракту в будівлі правоохоронної служби”. У них вилучили саморобну бомбу.

За інформацією ФСБ, затримані п’ять жителів Уфи 2001-2003 років народження:

“В ході невідкладних слідчих дій за адресами їх проживання і в обладнаній в покинутій будові схованці вилучено: готове до застосування СВУ, саморобну вибухову речовину і компоненти для його синтезу, 9 одиниць холодної зброї, інструкції з виготовлення вибухових пристроїв, а також портрети ватажків Третього Рейху, націоналіста С. Бандери та націоналістичну атрибутику”.

Підозрюваних взяли під варту.

Видання також повідомляє, що 19-річний підозрюваний залучив чотирьох місцевих жителів до незаконної діяльності з підготовки до вчинення злочинів терористичної спрямованості щодо органів державної влади і правоохоронних структур. Він навчав їх правилам поводження зі зброєю, навичкам виготовлення саморобних вибухових сумішей і речовин.

Нагадаємо, у Верховній Раді пропонують визнати Федеральну службу безпеки і Головне розвідувальне управління Генштабу Росії терористичними організаціями.

Журналіст, розслідувач Bellingcat Христо Грозєв заявив, що Федеральна служба безпеки Росії під виглядом біженців з Білорусі використовує в Україні своїх агентів. За його словами, в Україні шпигунів ФСБ безліч.

Джерело: Народна Правда