Приват24 перестав працювати: що сталося і коли вирішать проблему

Приват24 перестав працювати: що сталося і коли вирішать проблему
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Українці не можуть скористатися послугами додатка Приват24 – не працюють обидві версії (мобільна і веб).

Loading...

У самому Приваті вже пояснили, що стався тимчасовий збій. Фахівці намагаються вирішити проблему.

Нагадаємо, у клієнтів банку є можливість здійснювати платежі альтернативним способом:

SMS-банкінг – працює не з усіма картами і не всіма типами платежів, але дозволяє поповнити мобільний рахунок або перевести гроші на карту. Для цього потрібно відправляти SMS на номер 3700, в тексті повідомлення повинні міститися певні команди.

Платежі по телефону – щоб скористатися послугою, потрібно зателефонувати на номер 3700. Робити це обов’язково з того номера, який прив’язаний до карти ПриватБанку. У голосовому меню автовідповідача є пункт “Платежі по телефону”. Подальші інструкції надасть робот.

Приват24 перестав працювати: що сталося і коли вирішать проблемуПриват24 перестав працювати: що сталося і коли вирішать проблемуПриват24 перестав працювати: що сталося і коли вирішать проблемуПриват24 перестав працювати: що сталося і коли вирішать проблему

Клієнти ПриватБанку скаржаться на те, що фінансова установа блокує їх рахунки через «сумнівні операції», при цьому документи, які підтверджують законність цих операції, розглядають тижнями.

Як повідомлялося раніше, українка втратила 60 тисяч гривень через шахраїв, які діяли нібито від імені служби безпеки ПриватБанку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...