Росія витратить на утримання «ДНР» і «ЛНР» близько 12 млрд доларів

Росія витратить на утримання «ДНР» і «ЛНР» близько 12 млрд доларів
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія в найближчі три роки виділить “ЛДНР” більше 900 мільярдів рублів (близько 12 млрд доларів).

Loading...

Про це з посиланням на затверджену урядом РФ Програму прискореного соціально-економічного розвитку територій на 2022-2024 роки повідомляє Донбасс.Реаліі.

За програмою, на території ОРДЛО проживає близько 2,9 мільйона чоловік. 38% з них – пенсіонери. Середня зарплата – 15 тисяч рублів, на 20 тисяч менше, ніж у сусідній Ростовській області. Кремль планує через три роки, в 2024-м, вивести рівень доходів в ОРДЛО до показників Ростовської області 2019 року.

При цьому військова складова змісту сепаратистів фінансується окремо. За даними української розвідки, управління соціально-економічним життям на окупованому Донбасі здійснюється через Міжвідомчу комісію з надання гуманітарної підтримки постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей України, створену в грудні 2014 року.

Фінансування відбувається через московський Благодійний фонд підтримки міжнародних гуманітарних проектів. Голова Міжвідомчої комісії та голова наглядової ради Благодійного фонду – заступник міністра економрозвитку РФ Сергій Назаров. Ряд співробітників цього фонду займають посади в керівництві угруповань “ДНР” і “ЛНР”.

Зокрема, в Донецьку – це заступники керівника так званого “уряду” “ДНР” Володимир Пашков і Володимир Антонов, керівник апарату так званого “уряду” Володимир Єжіков і Віктор Колесник – “радник” ватажка угруповання “ДНР”. А в Луганську працівниками Благодійного фонду є “радники” ватажка угруповання “ЛНР” Віталій Кузнєцов і Микита Дворніков (справжні прізвища Віталій Якуш і Микита Картошкин), так званий міністр промисловості “ЛНР” Сергій Неверов (насправді Сергій Богданов) і голова наглядової ради місцевої компанії “Східвугілля” Андрій Разін (Андрій Чуріна).

Нагадаємо, бойовики 26 вересня обстріляли позиції ООС 6 разів. Один боєць загинув, ще один отримав поранення.

Бойовики продовжують блокувати роботу КПВВ на Донбасі. Зараз повноцінно працює тільки пункт пропуску “Станиця Луганська”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...