Бойовики на Донбасі забороняють “контрактникам” звільнятися: що відбувається

Бойовики на Донбасі забороняють “контрактникам” звільнятися: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На території тимчасово окупованого Донбасу місцева “влада” перешкоджає звільненню тих військовослужбовців, чий контракт закінчується.

Loading...

Як повідомляють в ГУР Міноборони України, в місцевих ЗМІ збільшилися обсяги реклами військової служби за контрактом, зросла і кількість пропагандистських груп, призначених для роботи в з’єднаннях та частинах противника, а також в цивільних навчальних закладах і на підприємствах.

«У той же час для недопущення зниження рівня укомплектованості особовим складом підрозділів на передових позиціях, російське окупаційне командування намагається примусово залишити на військовій службі осіб, у яких закінчується термін контракту. Зокрема, таким військовослужбовцям заборонено видавати документи, що засвідчують особу, а також вже оформлені російські паспорти, які зберігаються в штабах з’єднань і частин», – заявили в ГУР.

Тим часом, бойовики продовжують обстріли позицій ЗСУ. Так, напередодні збройні формування РФ на Донбасі 8 разів порушили режим припинення вогню, здійснюючи обстріли в районі Попасної, Катеринівки, Новолуганського, Золотого, Кримського. У результаті обстрілу був поранений український захисник.

Як ми вже розповідали раніше, ситуація на Донбасі погіршується – бойовики відновили обстріл, Кремль масово видає російські паспорти, українські громадяни з російськими документами вперше брали участь в виборах в Державну думу РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...