Три області України – за крок від входження до “червоної” зони: експерт KSE

Три області України – за крок від входження до “червоної” зони: експерт KSE
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

В Україні три області мають високі ризики потрапляння до “червоної” зони карантину. Головним претендентом є Чернівецька область, а також Харківська і Луганська області.

Loading...

Подробиці розповів керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганіченко.

“Зараз ми виділяємо три регіони з найбільш критичною ситуацією – це Чернівецька, Донецька і Луганські області. Це ці три регіони, які зараз знаходяться найближче до входження до “червоного” рівня епіднебезпеки”, – розповів Ганіченко.

У перерахованих вище регіонах зайнятість ліжок з киснем на рівні 61% -67% при допустимій нормі в 65%.

“Показовим є те, що незважаючи на ось таке короткострокове просідання госпіталізацій, у Чернівецькій області вже зайнято 67% ліжок з киснем. Це вже більше ніж граничний показник в 65%. Вперше в цій хвилі ми побачили перевищення цього показника”, – підкреслив експерт.

Крім того, спостерігається підвищення рівня госпіталізацій COVID-хворих, а саме – 59 осіб на добу на 100 тисяч населення при граничному в 60 чоловік.

Як ми вже розповідали раніше, карантин в Україні можуть зняти навесні, але за умови вакцинації значної частини українців.

Тим часом, показники смертності від COVID-19 в Україні виросли більш ніж удвічі. Тривожна динаміка спостерігається протягом останніх двох тижнів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...