У Путіна готові продавати газ Україні: на яких умовах

У Путіна готові продавати газ Україні: на яких умовах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо про реальність продовження прямих закупівель газу Україною у “Газпрому”. Раніше, Володимир Путін говорив про можливість продовження транзиту через країну після 2024 року за певних умов.

Loading...

Відповідну заяву сдалал прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає РІА “Новости”.

“Звичайно, цього ніхто не відкидав. Більш того, готовність обговорювати це неодноразово озвучувалася і представниками нашого газового монополіста і також на різному рівні представниками російської сторони”, – стверджує Пєсков.

За словами прес-секретаря Путіна, глава Кремля говорив про готовність після 2024 року продовжувати транзит через Україну в разі, якщо для цього складуться економічно вигідні і економічно доцільні умови.

Раніше, український МЗС виступив з різкою заявою щодо підписання угоди про постачання блакитного палива в обхід України.

Як ми вже розповідали раніше, глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Київ відповість на удар Будапешта – підписання контакту з “Газпромом”.

Тим часом, газопостачальні компанії України оприлюднили місячні тарифи на газ для населення. У жовтні ціни виросли, при цьому річні тарифні плани не змінилися.

Джерело: Народна Правда
загрузка...