Україна за рівнем захворюваності на COVID наближається до трійки найгірших країн, а смертність зросла більш ніж в 2 рази

Україна за рівнем захворюваності на COVID наближається до трійки найгірших країн, а смертність зросла більш ніж в 2 рази
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Показники смертності від COVID-19 в Україні зросли більш ніж удвічі. Тривожна динаміка спостерігається протягом останніх двох тижнів.

Про це в ході брифінгу повідомив керівника Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрія Ганіченко.

Loading...

“Станом на зараз у середньому за тиждень ми маємо 114 померлих за добу, тоді як минулого тижня було 80 померлих за добу в середньому, а ще тиждень тому – 50. Тобто за два тижні рівень смертності в Україні збільшився більш ніж удвічі” , – розповів Ганіченко.

“Очікуємо, що на кінець вересня ми матимемо близько 56-57 тисяч померлих, і цей показник ще буде ретроспективно оновлюватися. На кінець поточного кварталу прогнози KSE абсолютно збулися – матимемо близько 58 тисяч летальних випадків”, – додав Ганіченко.

Він також підкреслив, що за рівнем захворюваності Україна може потрапити в трійку лідерів серед країн Європи:

«За останній тиждень відбулося уповільнення темпів зростання захворюваності і добових госпіталізацій в Україні, але ці показники залишаються дуже великими».

Відзначимо, госпіталізацій стало більше на 28% (минулого тижня цей показник становив +51%), кількість нових випадків збільшилася на 36% (минулого тижня +68%). Зараз Україна перебуває в п’ятірці європейських країн з найвищим рівнем захворюваності на COVID-19.

За два тижні наша країна може увійти в трійку лідерів.

Також повідомляється, що госпіталізації більш ніж наполовину перевершують виписки. Зайнятість ковідних ліжок становить 27% (+10% за тиждень). Цього тижня зафіксовано три регіони з найбільш критичною ситуацією: Чернівецька, Харківська та Луганська області, які наближаються до показників «червоного» рівня епіднебезпеки.

Як повідомлялося раніше, в Одеській інфекційній лікарні з різницею в 30 хвилин від COVID-19 померли чоловік і дружина.

Як повідомлялося раніше, іноземцям, які вакцинували проти COVID-19 російською вакциною «Спутник V», можуть відмовити у в’їзді на територію США.

Джерело: Народна Правда