Зеленський запропонував Facebook відкрити офіс в Україні

Зеленський запропонував Facebook відкрити офіс в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський в ході переговорів з операційним директором компанії Facebook Шеріл Сендберг і віце-президентом Facebook Ніком Клеггом запропонував компанії відкрити офіс в Україні.

Loading...

Подробиці опублікувала прес-служба Офісу президента.

«Цифровізація – це пріоритет нашої держави. Це одна з крутих реформ, яка активно втілюється. Ми оцифровували повністю державні послуги», – заявив Зеленський.

За словами українського президента, наша країна стала першою країною в світі, яка прирівняла цифрові паспорти до звичайних. Крім того, завдяки єдиному порталу державних послуг «Дія» громадяни можуть скористатися сервісами електронного підпису і відкриття бізнесу.

«У нас є кілька амбітних цілей: це електронна митниця, це парламентські і президентські вибори, це цифровий перепис громадян України», – зазначив Зеленський.

«Ми прагнемо надавати найкращі послуги та підтримку нашим українським користувачам. Це відбивається в різних діях компанії, включаючи недавнім запуском Facebook AMBER Alert в Україні, і ми сподіваємося в майбутньому зміцнити нашу співпрацю», – зазначила зі свого боку Шеріл Сендберг.

Також учасники відеоконференції обговорили питання відкриття R & D-центру Facebook в Україні.

Як ми вже розповідали раніше, суд Таганського району Москви оштрафував Facebook і Telegram за відмову видалити “заборонену інформацію” на 6 млн і 11 млн рублів.

Тим часом, компанія Facebook зіткнулася з критикою за розробку “Instagram Kids” . Робота над проектом була тимчасова призупинена.

Джерело: Народна Правда
загрузка...