Голубовська назвала категорію людей, які “захищені” від COVID

Голубовська назвала категорію людей, які “захищені” від COVID
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Як відомо, коронавірус може загострювати хронічні захворювання. Але в той же час існує категорія людей, яка “захищена” від COVID-19 .

Loading...

Свою думку з цього приводу озвучила доктор медичних наук, провідний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська, інтерв’ю опубліковано на Youtube.

Як вважає лікар, ризик захворіти знижує “генетика і хороший імунітет”.

“Є категорія пацієнтів, що не хворіє, ну не бере їх вірус. Це як з грипом, близько 5%. А взагалі – це генетика і хороший імунітет”, – сказала вона.

За словами Голубовської, їй відомі випадки, коли COVID-19 протікає безсимптомно – тоді люди взагалі не знають про цю хворобу, але мають антитіла. Також вона додала, що коронавірус здатний загострювати захворювання, які були у людини раніше.

А інфекціоніст-пульмонолог Світлана Гук розповіла, що особа, яка захворіла на грип, заразитися коронавірусом не зможе. Однак якщо доза COVID-19 велика або є імунна схильність до вірусу, то зараження все-таки може відбутися.

Як ми вже розповідали раніше, головний інфекціоніст Львівської області, голова обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко розповів, як розпізнати перші симптоми штаму коронавірусу Дельта.

Також нагадуємо, люди, які важко перенесли COVID-19 або перехворіли в середньотяжкій формі, можуть не робити щеплення півроку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...