Колишній друг Путіна заявив, що той хотів виїхати з Росії в Іспанію

Колишній друг Путіна заявив, що той хотів виїхати з Росії в Іспанію
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Володимир Путін, до того, як він став президентом Росій Федерації, думав про те, щоб покинути країну. Він нібито хотів жити в Іспанії.

Про це в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону заявив російський бізнесмен Сергій Пугачов.

Loading...

Відзначимо, Сергій Пугачов був членом Ради федерації РФ. Зараз він живе у Франції, оскільки в Росії знаходиться в розшуку. У Гаазі бізнесмен судиться з Росією за активи, вартістю 15 мільярдів доларів.

За його словами, розмова про еміграцію відбувся в далекому 1999 році, коли Путін очолював Федеральну службу безпеки РФ.

“Він мені каже: “Закінчуйте ці інтриги. Мені вже набридло. Я ні туди, ні сюди”. Я навіть, пам’ятаю, надихнувся: він директор ФСБ, підполковник: “Давай ми тобі дамо генерал-полковника!” А він каже: “Та ти що! Боже збав. В жодному разі”. Я думаю: “От все-таки людина скромна …” А він мені каже: “Я потім за кордон виїхати не зможу”. Він в Іспанію хотів виїхати”, – зазначив Пугачов.

Бізнесмен додав, що у Путіна був будинок в Іспанії, і він його розхвалював, як там добре.

Пугачов також згадав, що пропонував посаду прем’єр-міністра, проте Путін відмовився, а в грудні таки прийняв пропозицію очолити уряд і став виконуючим обов’язки президента після відходу тодішнього глави держави Бориса Єльцина. Пізніше, березні 2000 року, на виборах Путіна обрали президентом.

Радянський розвідник, майор КДБ, однокурсник Путіна Юрій Швець раніше заявляв, що російський президент Володимир Путін в студентські часи мав прізвиська «недопалок» і «бліда моль».

Президент Росії Володимир Путін готовий зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. Але позиція Києва щодо мінських угод є каменем спотикання для організації такої зустрічі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...