Ця швидка дієта дозволить схуднути на 10 кілограмів без голоду

Дієта на яйцях та апельсинах побудована на корисних властивостях головних її продуктів.

Ця швидка дієта дозволить схуднути на 10 кілограмів без голоду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Найбільш ефективним способом схуднення і універсальним способом позбавлення від зайвої ваги вважається дієта на яйцях і апельсинах.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ГолосUA.

Дієта побудована на корисні властивості головних продуктів: яєць і апельсинів.

Яйця – це білок, який є будівельним матеріалом в нашому організмі і зміцнює м’язи. Цей білок використовується організмом і не переробляється в жирову тканину. Навпаки, він сприяє спалюванню жирів для роботи і розвитку м’язів.

Апельсин – це джерело клітковини, вітаміну С, кальцію, магнію, фолієвої кислоти, бета-каротинів, вітамінів групи В. Цитрусовий підвищує швидкість обміну речовин, очищає організм від шлаків, забезпечує надходження такої необхідної клітковини.

Під час цієї дієти необхідно багато пити чистої негазованої води.

Дієта розрахована на час від одного до трьох тижнів, проте оптимальним періодом дієти буде одна тиждень. За цей час ви зможете досягти дивовижних результатів і позбутися від 10 кілограмів без голоду, стресу для організму і важких обмежень.

Нагадаємо, огірок дуже корисний і багатий на вітамін овоч. Його здавна використовували в медицині, а користь для фігури важко переоцінити. Дієта на огірках дозволить схуднути без голоду і тренувань .

Додамо, якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги без надмірних виснажливих тренувань і шкоди для здоров’я, звичайно, вам може допомогти спеціальний режим харчування. Бе лковая дієта – один з найефективніших методів схуднення, яку вже встигли по достоїнству оцінити багато дівчат .

Джерело: Народна Правда