У Мінську КДБісти вломилися у квартиру програміста і застрелили його – силовики назвали його терористом

У Мінську КДБісти вломилися у квартиру програміста і застрелили його – силовики назвали його терористом
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Мінську співробітники КДБ вдерлися в квартиру місцевого жителя і застрелили його. Силовики заявляють, що він був “причетний до терористичної діяльності”, хоча місцеві ЗМІ називають його програмістом. Перед смертю чоловік встиг вистрілити з рушниці в одного з КДБістів, убивши при цьому.

На сайті КДБ йдеться, що силовики відпрацьовували “адреси, в яких могли знаходитися особи, причетні до терористичної діяльності”.

“В одній з квартир житлового будинку по співробітниках правоохоронних органів особливо небезпечним злочинцем з рушниці був відкритий вогонь на поразку, в результаті чого співробітник Комітету держбезпеки був смертельно поранений”, – додали силовики.

Telegram-канал NEXTA пише, що силовики ломилися в квартиру програміста Андрія Зельцера.

У мережі є відео того, що відбувається, на кадрах видно, що силовики ломилися в квартиру, навіть не представляючись. У якийсь момент її господар стріляє з рушниці, а по ньому відкривають вогонь у відповідь.

Уже відомо, що 40-річна дружина загиблого затримана за підозрою в співучасті у вбивстві.

Обережно, на кадрах сцени вбивства і кров

У Білорусі запропонували провести референдум з питання скасування смертної кари в країні. Однак, його проведення не буде плануватися в найближчому майбутньому.

Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет стурбована тортурами учасників протестів в Білорусі. Вона зазначила, що головною метою білоруської влади є придушення критики і незгоди з політикою уряду.

Джерело: Народна Правда