У поїзді Укрзалізниці знову мало не зґвалтували жінку: подробиці скандалу

У поїзді Укрзалізниці знову мало не зґвалтували жінку: подробиці скандалу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У поїзді Укрзалізниці знову стався скандал – цього разу п’яний чоловік спробував зґвалтувати мешканку Львова Надію Кушнір. Їй вдалося втекти, однак провідник повів себе непрофесійно.

Подробиці повідомляє РБК-Україна.

Loading...

За словами жінки, все сталося в ніч на 29 вересня. При цьому, в якому саме поїзді все сталося, не уточнюється.

Кушнір каже, що пасажир спочатку поводився неадекватно, але вона чомусь відразу не пішла з купе.

“Спочатку чувак втирав якусь дичину, показував дружину і дитину, тоді взагалі роздягнувся і моєю рукою намагався мені показати відсутність у себе пупка. Я не знаю, чому я тоді ж і не звалила з того СВ, а просто сказала, що я не хочу, не буду і що за х*ень. Далі він не затикався, але не чіпав мене, і тільки розповідав, яка я погань і що у мене в житті ні*єра не вийде”, – розповіла жінка.

Потім чоловік закрив двері, поцупив з неї ковдру, спробував розставити ноги і ліз цілуватися.

“Я почала кричати … він кинувся і почав говорити, шо вже нічого не відбувається, я цапнула сумку з гаманцем і документами і погнала до провідниці”, – продовжила Надія.

Провідниця заявила, що потрібно було раніше говорити про те, щоб її перевели в інше СВ.

“Там я отримала порцію: “Чого ви відразу не сказали?!” (Коли це відразу, ось відразу і я тут). І мене переселили до якогось мужика, який викупив всі СВ один. Там я ще отримала порцію лекції “п’яні чоловіки потребують інтиму”. Коли викликали начальника поїзда, цей товариш сказав, що хропів і тому мені заважав і я тому втекла. Хоча інші сусідні СВ чули мій ор, але усі висловили тільки своє обурення шумом”, – розповіла жертва нападу.

Нагадаємо, раніше Віталій Рудзько побив і намагався згвалтувати журналістку Анастасію Лугову в поїзді Маріуполь – Київ. Навесні стало відомо, що чоловік помер від раку мозку.

Джерело: Народна Правда