В Одеській області підлітки транслювали в мережі погром орендованого будинку

В Одеській області підлітки транслювали в мережі погром орендованого будинку
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У селі Прилиманське в Одеській області підлітки заради лайків в соціальних мережах розгромили чужий будинок.

Loading...

Як говориться в сюжеті “Україна 24”, підлітки орендували будинок під день народження.

У якийсь момент сусіди побачили, як з вікно летять речі. Подзвонили власникам житла, але коли ті приїхали, побачили що діти тікають на машинах.

Микола Штефуряк (власник будинку) говорить, що підлітки розбили вікно, пошкодили стелю, люстри:

“Уже не підлягають ремонту … Було чоловік 30. Як тільки ми зайшли з охороною, вони почали вибігати через паркан, на машинах їхати”.

При цьому власники будинку договір в цей раз не укладали, оскільки хлопці мали спільних знайомих. Вартість оренди за добу – 4000 гривень, а застава 100 доларів. Цих грошей не вистачить, щоб покрити витрати.

Повідомляється, що молоді люди активно публікувати відео погрому в соціальних мережах (Instagram і TikTok). Зараз відшкодовувати збиток вони не збираються.

“Моїй мамі писали, скидали. Моя мама сказала – не*** було здавати квартиру малоліткам. З приводу цього – можете мені навіть не писати. Мама не дасть ні копійки. А якщо дійде справа до ментів, то повірте, моя мама все вирішить”, – розповів один з учасників “вечірки”.

В Одеській області підлітки транслювали в мережі погром орендованого будинкуВ Одеській області підлітки транслювали в мережі погром орендованого будинку

Київська блогерша Таїсія Маламан (di.rubens в Tik-Tok) подала в суд позов проти офіцера ЗСУ та бійця ООС Анатолія Штефана, вимагаючи матеріальної компенсації.

Український блогера wildger “відзначилася” образами на адресу свого рідного міста Львів. Зокрема, під час відпочинку вона сказала, що вона не хоче повертатися в цю “діру”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...