Якою буде погода в Україні взимку: детальний прогноз

Якою буде погода в Україні взимку: детальний прогноз
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода в Україні взимку 2021-2022 буде хоч і морозною, але “м’якшою” за попередню і без рясних снігопадів.

Про це розповіла завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокового прогнозу погоди Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАН України, доктор фізико-математичних наук Вазіра Мартазінова, передає “Новое Время”.

Loading...

Синоптик уточнила, що погода взимку буде непостійною. Температура почне поступово знижуватися в середині листопада. В кінці місяця прогнозується до -10 градусів. При цьому перші заморозки до -8 градусів можуть бути вже в другій половині жовтня. За словами Мартазінової, восени в Україні можлива навіть нижча температура повітря.

На Новий рік очікується мінусова температура, але стійкого снігового покриву не буде.

А за прогнозом відомого народного синоптика Леоніда Горбаня, на українців чекає сніжна і холодна зима. “Факти” пишуть , що перший місяць буде морозним – крижані дощі пройдуть в першій декаді грудня. Вже на початку січня очікується потепління, на старий Новий рік випаде сніг. У лютому можливі сильні морози, але в другій половині місяця.

Як повідомлялося раніше, клімат Землі до 2050 року може змінитися до невпізнання. За новими даними Міжурядової групи експертів зі зміни клімату при ООН, висока ймовірність того, що вже до 2100 року температура підніметься на 2,7 градуса Цельсія, що матиме катастрофічні наслідки для людства.

У Чернівецькій області 23 вересня випав сніг.

У Карпатах 22 вересня випав перший сніг.

Нагадаємо, заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАН України Віра Балабух, а також народний синоптик Леонід Горбань озвучили прогноз погоди в Україні на осінь. Якщо коротко, погода буде класичною – погожий вересень, сирі холодні останні дні жовтня і похмурий листопад.

Джерело: Народна Правда