У Німеччині спростували інформацію про скасування безвіза з Україною

У Німеччині спростували інформацію про скасування безвіза з Україною
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр спростував інформацію про скасування безвізового режиму України з Євросоюзом.

Loading...

Про це він заявив в ході робочого візиту в Молдову.

«Я з подивом прочитав це повідомлення, коли приземлився сьогодні в Кишиневі. Я звернувся в федеральне міністерство внутрішніх справ і з’ясував, що це неправда. Це просто фейковий новина. Уряд Німеччини не має наміру змінювати свою позицію щодо лібералізації візового режиму», – заявив президент Німеччини.

Ситуацію прокоментувала також і віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. Вона назвала відповідні повідомлення інсинуаціями.

«Сьогоднішні новини свідчать ні про що інше, ніж бажання деяких внутрішніх сил розхитати ситуацію перед самітом Україна-ЄС» – сказала Стефанішина, яку цитує Європейська правда.

Вона також заявляла, що Україна відповідає безвізовим критеріям.

Прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко говорив , що українська сторона не отримувала офіційних сигналів з боку Євросоюзу про скасування безвізового режиму. Причин для прийняття такого рішення немає.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...