Зустріч Путіна і Зеленського: експерт оцінив результати можливих переговорів

Зустріч Путіна і Зеленського: експерт оцінив результати можливих переговорів
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Російський президент Володимир Путін не готовий міняти свої підходи до України.

Так оцінив результати можливих переговорів Путіна і президента України Володимира Зеленського колишній глава МЗС Костянтин Грищенко.

Loading...

За його словами, від Путіна залежить, як він оцінює ризики чи переваги будь-яких кроків.

“На сьогоднішній день жодного сигналу про те, що він готовий міняти свої підходи – немає. Тому шансів на проведення більш активних переговорів в рамках будь-якого майданчика, які можуть дати позитивний для України результат в плані зміни позиції Росії, я поки не бачу”, – повідомив він в коментарі РБК-Україна.

Він вважає, що Україна повинна знаходити нові можливості вплинути на ситуацію, виходячи з змін на глобальному рівні.

Мова про відносини США і Росії, протистоянні з Китаєм, настрої всередині американського Конгресу до української проблематики і навіть готовності Європи прив’язувати рішення важливих для Кремля питань до зміни його позиції, як мінімум, до війни на Сході України.

Нагадаємо, російський бізнесмен Сергій Пугачов раніше заявив , що Володимир Путін, до того, як він став президентом Росій Федерації, думав про те, щоб залишити країну. Він нібито хотів жити в Іспанії.

Радянський розвідник, майор КДБ, однокурсник Путіна Юрій Швець раніше заявляв, що російський президент Володимир Путін в студентські часи мав прізвиська «недопалок» і «бліда моль».

Джерело: Народна Правда
загрузка...