У Криму на озера Сиваш загинули тисячі птахів: озвучено причину

У Криму на озера Сиваш загинули тисячі птахів: озвучено причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На озері Сиваш в окупованому Криму зафіксували масову загибель птахів. Загинули більше семи тисяч птахів різних сімейств: чорношиї поганки, качки-пеганки, морські голубки, чайки-реготухи.

Як пише Газета.ru, орнітологи вважають, що причиною масового вимирання стала не екологічна забрудненість, а інфекція, передати яку птахам могли комарі або інші кровоссальні комахи.

“З огляду на вид птахів, які піддалися масової загибелі, припускаю, що мова йде про ботулінум або лихоманку Західного Нілу. Однак до першого варіанту ставлюся скептично, тому що він не розвивається в теплих умовах, а зараз ще тепло. Швидше за все причиною вимирання стали арбовірусні інфекції”, – зауважив орнітолог Володимир Романов.

Зараз він разом з групою колег і екологів докладають всіх можливих заходів, щоб запобігти поширенню інфекції далі.

Український телеканал «Дім» отримав попередження за демонстрацію в ефірі карти Російської Федерації з окупованих Кримом.

На території включеного Криму стартували навчання російських десантників і артилеристів. У них візьмуть участь близько 2 тисяч військовослужбовців і більше сотні одиниць бойової та спеціальної техніки.

Джерело: Народна Правда