Укрзалізниця потрапила в новий скандал: продали квитки на вагони, яких не було

Укрзалізниця потрапила в новий скандал: продали квитки на вагони, яких не було
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Києві пасажири купили квитки на вагони потяга “Київ-Чернівці”, яких було. Тому люди були змушені їхати 12 годин по кілька осіб на одному місці.

Про це у Facebook написав Дмитро Пальчиков.

Loading...

За словами чоловіка, він з друзями вирішив поїхати у Чернівці на вихідні, однак з ними трапилась неприємна ситуація.

“Вирішили з друзями поїхати в Чернівці на вихідні 117 поїздом, вагон 15. Приходимо, а вагона немає. Вагону №15 в 117 поїзді “Київ-Чернівці” – немає. І 14 вагона немає. І ще якогось там вагона немає”, – написав обурений чоловік.

Окрім того, він зазначив, що “Укрзалізниця” продала квитки на 4 вагони, яких не було. Тому через це пасажири були змушені їхати 12 годин по троє-четверо осіб на одному місці.

Що повідомили в “Укрзалізниці”

Через деякий час в “Укрзалізниці” відреагували на скандал, та розповіли, що вони з’ясовують, чому так сталось.

“Якраз розбираємося, чому поїзна бригада не отримала вчасних вказівок щодо пересадки. Зміни у складі поїзда пов’язані зі зміною маршруту та, відповідно, населеності рейсу через об’їзд місця обвалу карстових печер на території Чернівецької області”, – сказали в “Укрзалізниці”.

У коментарях користувачі теж відреагували на черговий скандал.

Там були проблеми з колією минулого тижня і все пішло шкереберть по цьому напрямку – частину потягів скасовували, частину пустили іншими маршрутами; Вчора їхала інтерсіті з Києва до Львова, і там подали не той потяг, на який продавали квитки на сайті УЗ. У всіх не ті місця, що мали бути, пів третього вагона пересадили в перший; У мене була така ж історія з експресом в Кам’янець-Подільський; Вже на таке і я натрапляла. Вирішили якось, розсадивши людей по різнім вагонам; В мене була історія, коли 15 вагон був після 3.

Раніше ми повідомляли, що харчування в поїзді “Інтерсіті” рознесли в пух і прах.

Також ми писали, що у вагоні Укрзалізниці знайшли унікальний “пекельний” туалет.

Джерело: Народна Правда