Разумков спростував власну відставку цього тижня: подробиці

Разумков спростував власну відставку цього тижня: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков спростував можливість своєї відставки на цьому тижні. За його словами, зробити це неможливо, оскільки потрібно підготувати звіт.

Про цеповідомляє РБК-Україна.

Loading...

“Об’єктивно немає, тому що навіть якщо сьогодні надійдуть підписні листи, то фізично провести аудит рахунковий за кошторисом і підготувати звіт голови і роздати його за два дні до розгляду питання до кінця тижня на засіданні Верховної Ради неможливо. Об’єктивно неможливо. Я не буду затягувати цей процес … Я тримаю слово”, – зазначив Разумков.

Він також уточнив, що позачергове засідання Ради, яке призначили на четвер, буде присвячене питанням пенсій, з відставкою це не пов’язано.

У той же час Олександр Корнієнко зі “Слуги народу” на брифінгу зазначив, що вже сьогодні підписні листи будуть направлені Разумкову, а завтра зможуть обговорити процедуру.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував процедуру відставки голови Верховної ради Дмитра Разумкова. Як зазначив лідер країни, це питання внутрішньофракційне.

Фракція партії “Слуга народу” зібрала понад 150 підписів за відставку Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту. Тепер нардепи зможуть винести це питання на розгляд Верховної Ради.

Джерело: Народна Правда
загрузка...