У Китаї попередили про появу нового “вірусу Х”

У Китаї попередили про появу нового “вірусу Х”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Глава китайського центру з контролю і профілактики захворювань Гао Фу під час виступу на міжнародному форумі науки і технологій заявив, що в світі в майбутньому може з’явитися новий вірус.

За його словами, світ вже зіткнувся з пандемією COVID-19, а також рядом інших проблем. Зокрема, це інфодемія, коли актуальна інформація і дезінформація переплітаються. Явище в результаті, за його словами, народжує “безліч чуток і проблем, які доводиться вирішувати”.

Гао Фу попередив, що згодом світ зіткнеться з “вірусом Х”. Його характеристики ще нікому не відомі, але він може виникнути в будь-якому місці і в будь-який час.

Він також запропонував принцип взаємодії для підготовки заходів з протидії захворюванню. Це “принцип чотирьох C”. Він пов’язаний зі співпрацею (cooperation), спілкуванням, або обміном інформацією (communication), суперництвом (competition), а також координацією (coordination).

Тим часом, в Україні не вщухає пандемія COVID-19. Уже відомо, що в Одесі закінчилися місця в лікарнях для реанімації важких пацієнтів з COVID-19.

Як повідомлялося раніше, люди похилого віку, які погодилися вакцинуватися проти COVID-19, мають більш надійний захист від інфекції, ніж ті, хто просто перехворів.

Джерело: Народна Правда