У Києві затриманий бойовик “ДНР”, який вбивав поранених у бою бійців АТО

У Києві затриманий бойовик “ДНР”, який вбивав поранених у бою бійців АТО
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Служба безпеки України затримала в Києві учасника незаконних збройних формувань «ДНР», який входив до складу угрупування, яке в 2014 році займалося ліквідацією поранених в бою військовослужбовців сил АТО.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Loading...

Силовики також повідомляють, що зловмисник проводив розвідку для здійснення артилерійських обстрілів позицій Збройних Сил України.

Затримання провели в одному з хостелів столиці, куди чоловік прибув з території окупованого Криму.

“Затриманий є жителем тимчасово непідконтрольного українській владі Донецька. У 2014 році він приєднався до лав незаконних збройних формувань. Перебуваючи в складі так званого «Оплота», а потім розвідгрупи бойовиків, зловмисник брав активну участь в збройному опорі підрозділам сил антитерористичної операції”, – йдеться в повідомленні правоохоронців.

У Донецькій області був затриманий екс-бойовик так званої “ДНР”, який був «командиром» 2 мотострілецького взводу батальйону «Оплот».

Служба безпеки України викрила в Києві шахрая, який продавав фальшиві сертифікати про вакцинації від COVID-19. З початку року він виготовив і реалізував майже 10 000 підробок на суму близько 10 млн гривень.

Джерело: Народна Правда